Başarı Mobile Bilişim Ürünleri ve Hizmetleri A.Ş. Türkiye’de Mobil Eğlence sektörü için kurulan ilk firmadır.

Başarı Holding bünyesinde, 1998 yılında Bilişim Teknolojileri ve Mobil İnternet Servisleri departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Başarı Mobile 2003’ten bu yana mobil ortamlarda katma değerli servisler ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarı Mobile, mobil oyun ve uygulama kategorisinde Türkiye pazarının lideridir.

Başarı Mobile, dünya mobil içerik pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.

Başarı Mobile, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobil içerik ve uygulama sağlayıcısı ve taşıyıcısı olarak sektörün seçkin şirketlerinden biridir. Özellikle, operatör tarafında uygulama geliştirme, kullanıcı davranışları analizi, katma değerli servisler için mobil cihaz uyumluluğu çözümleri sağlamaktadır. Şubat 2013 tarihi itibariyle Turkcell’in açmış olduğu konkuru kazanarak Turkcell AppMarket (http://appmarket.turkcell.com.tr)’in yönetimini devralarak bu portalın yenileme ve geliştirme çalışmalarını tamamlamıştır ve yönetimini yapmaya devam etmektedir.

Başarı Mobile, sağladığı satış sonrası destek hizmeti, zengin ve güncel mobil içerikler ve kullanıcı tercihlerine göre farklı içerikler önerilmesine imkan veren mobil web arayüzleri ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. 20.000’in üzerinde farklı içeriği bünyesinde barındırmakta, yönetmekte ve mobil ve internet ağı vasıtasıyla bunları kullanıcılarına sunmaktadır.