• info@basarimobile.com       +90 (312) 265 01 40
 • Modem Satışı: 0 538 234 31 48

Hakkımızda

Hikayemiz

Başarı Mobile

Başarı Mobile Bilişim Ürünleri ve Hizmetleri A.Ş. Türkiye’de Mobil Eğlence sektörü için kurulan ilk firmadır. Başarı Holding bünyesinde, 1998 yılında Bilişim Teknolojileri ve Mobil İnternet Servisleri departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Başarı Mobile, 2003 yılından bu yana mobil ortamlarda katma değerli servisler ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başarı Mobile, mobil oyun ve uygulama kategorisinde Türkiye pazarının lideridir. Android ve IOS uygulamlarının geliştirilmesi ve yönetilmesi konularında pazarın öncü firmalarındandır. Firmamız, faaliyetleri ile dünya mobil içerik pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda global pazara hitap etmek amacı ile bir çok firma ile ulusal ve uluslararası düzeyde işbirlikleri geliştirmektedir.

Başarı Mobile, gelişen teknolojilere uyum sağlamak adına nesnelerin interneti olan IoT alanında da güçlü bir şekilde yer almaktadır. IoT alanında üretilen ve tüketilen enerjinin ölçümü ve yönetimine yönelik çözümleri de bulunmaktadır.2015-2017 yıllarında IoT alanında YEDAŞ ve OEDAŞ ile 30.000 noktada enerji izleme sistemi çözümleri sunmaktadır.

Başarı Mobile, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı sayesinde TUBİTAK ve Avrupa Birliği projelerinde de yer almaktadır.

Anahtar teslim projeler ve sağladığımız satış sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak şirket politikamızdır.BAŞARI MOBILE

yazılım hizmetlerimiz

En güncel yazılım teknolojileriyle amacınıza yönelik projeler geliştiriyoruz

 • BAŞARI MOBILE

  Endüstriyel Projeler

  IoT ve otomasyon tabanlı yazılım altyapıları sunan Başarı Mobile, detaylı raporlama, kullanıcı dostu arayüzler ve yazılım geliştirme disiplinleri ile öne çıkmaktadır

 • BAŞARI MOBILE

  Bireysel Projeler

  IOS ve Android uygulama-oyun geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra, katma değerli servisler için mobil operatörler üzerinden ücretlendirme altyapıları sağlamaktadır.

Sorularınız mı var?

info@basarimobile.com