1989 yılında Ankara’da Başarı Elektronik adı altında kurulmuştur. Başarı Elektronik Türkiye’nin ilk cep telefonu distribütörüdür. 2001 yılında Başarı Elektronik, Başarı Şirketler Grubu olarak yeniden yapılandırılmış ve telekomünikasyon sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Başarı Mobile, Başarı Şirketler Grubu şemsiyesi altında bulunan sekiz ayrı şirket ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Başarı, kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için, gelişmiş teknolojinin ve yaratıcı fikirlerin kullanılmasının önemine inanmakta ve kalifiye kadrosu ve yatırımları ile kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır.

Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli servisleri ile topluma duyduğu saygıyı ifade eden Başarı, “insan için teknoloji” yaklaşımıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Başarı, zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama katkılarını sürdürecektir.

www.basari.com.tr

ŞİRKETLER

Başarı Teknoloji

KAAN 100 ve KAAN BA serisi Elektronik Elektrik Sayaçları üretmektedir. Başarı Elektronik 10 700 m²’si kapalı, 30 000 m²’lik alana sahip olan Ankara – Akyurt’taki Mesut Kaan Üretim Tesisleri’nde faaliyetini sürdürmektedir.
www.basariteknoloji.com.tr


Başarı Ticaret

Mobil yaşama ilişkin kaliteli ürünleri, müşteri beklentilerini sağlayacak şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir. Samsung Mobil cihazların Türkiye distribütörüdür.
www.basariticaret.com


Başarı Teknik Servis

Müşterilerine hizmet ağı kapsamındaki cep telefonlarının satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini Türkiye’de kurduğu yaygın servis ağı ve son teknoloji yatırımları aracılığı ile güvenle sunar.
www.basariservis.com


Başarı Yayıncılık

TV Yayıncılığı ve Prodüksiyon Hizmetleri için gerekli tüm ürünlerin satış, servis ve mühendislik hizmetlerini sağlayan bir firmadır. Panasonic ve Pinnacle yayıncılık ürünlerinin Türkiye temsilcisidir.
www.basari.tv


Başarı Telekom

Kurumsal iletişim çözümleri, ses, veri ve multimedya iletişim gereksinimlerini karşılayan altyapı sistemleri kurarak Başarı güvencesiyle teknik destek ve şebeke yönetimi hizmetleri vermektedir.
www.basaritelekom.com/


Kaan Havacılık

Havacılık sektörüne profesyonel ekibiyle öncülük eden KAAN Air, müşterilerine Agusta Westland helikopterleri distribütörlüğü, VIP taşımacılığı, hava taksi, hava ambulansı gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.
www.kaanair.com


Helistar

Amerika’nın en büyük hava ambulans şirketi Air Methods ile kurulan ortaklık girişimidir. Air Methods 47 eyalette 500’den fazla uçakla Amerika’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Helistar, ambulans hizmeti, tıbbi nakil ve diğer hizmetleri ile Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.


Kaan Sigorta

Hayat, Hayat dışı (elementer) ve Bireysel Emeklilik branşlarında faaliyet göstermek üzere, Haziran 2001 yılında kurulmuştur.
holding.basarimobile.com/servisler/kaan-sigorta/