Mobil Oyuncu, SMS yoluyla oyun satın alınabilen mobil oyun portalıdır. 2003 yılında kullanıcılarla buluşan mobiloyuncu, Java, Symbian, Blackberry, Windows Mobile, Android içeriklerini desteklemektedir. Seneler içerisinde gelişerek ve bir çok ünlü oyunu satışa sunarak pazar liderliğine sahip olmuştur.

Mobil Oyuncu’da müşteri memnuniyeti ilk sıradadır. Kullanıcılar her türlü soru ve önerileri için çağrı merkezime ulaşabilmektedirler.

Kullanıcı satın aldığı oyunu yükleme sırasında her hangi bir problemle karşılaşırsa 3 kere daha yükleme hakkına sahiptir. Uygulanan öneri motoru alt yapısı ile portale gelen kullanıcıların tercihleri sisteme kayıt edilerek, kullanıcıya uygun içerik önerileri yapılabilmektedir. Telefon modeli seçildiğinde desteklenen içerikler kullanıcılara sunulur. Web sitesinden de oyun satışı yapılmaktadır. Kullanıcılar istedikleri oyunu telefon numaralarını girerek satın alabilmektedirler.

Dene ve Satın Al Servisi

Dene ve Satın Al servisi ile kullanıcıların, mobil cihazlarına gömülü gelen veya yüklenebilen oyunları satın almadan önce deneyebilmesini sağlayan bir hizmettir. Dene ve Satın Al servisi Mbiz Global ve Başarı Mobile ortaklığı ile bu servis geliştirilmiştir ve kullacıların hizmetine sunulmuştur. Oyun oynanmaya başlandıktan üç dakika sonra kullanıcı oyunu almak istediği ve satın almayı onayladığı takdirde SMS ile ücretlendirilir.