KKTCELL

Kuzey Kıbrıs Turkcell için mobil internet sitesi, SMS servis hizmeti altyapısı, müzik servisleri ve video servisi geliştirilmiştir ve halen yönetimlerine devam edilmektedir.

KKTCELL mobil internet sitesinden kullanıcılar oyunlara, gazetelere, sosyal iletişim ağlarına, bankalara ve daha bir çok içeriğe ulaşabilmektedirler. Oyunlara SMS ile satın alma altyapı hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda SMS ile fal servisi, spor paketi, haber paketi gibi bir çok SMS servis hizmetinin altyapısı geliştirilmiştir ve yönetimi yapılmaktadır.

KKTCELL 3G video haber ve spor servisi ile kullanıcıların en güncel haberleri mobil ortamdan ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Alt yapı ve içerik girişi tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu alt yapı sisteminde ham tv görüntüleri, mobil telefonlara uygun hale getirilir. Kullanıcılar verilen linke tıklayarak mobil cihazlarına haberleri indirebilmektedirler.

Dene ve Satın Al Servisi

Dene ve Satın Al servisi ile kullanıcıların, mobil cihazlarına gömülü gelen veya yüklenebilen oyunları satın almadan önce deneyebilmesini sağlayan bir hizmettir.

Dene ve Satın Al servisi Mbiz Global ve Başarı Mobile ortaklığı ile bu servis geliştirilmiştir ve kullacıların hizmetine sunulmuştur. Oyun oynanmaya başlandıktan üç dakika sonra kullanıcı oyunu almak istediği ve satın almayı onayladığı takdirde SMS ile ücretlendirilir.