Bir koku, bir şarkı veya bir fotoğraf… Her birimizi bir an da olsa en çok hatırlamak istediğimiz zamana  döndüren üç şey.  Bu üç şeyden en dokunup hissedebildiğimiz bizim için biraz daha değerli.  Fotoğraf… Unutulmaz anlarımızı tekrardan hatırlamak adına hepimiz birçok kez fotoğraf bastırmışızdır. Bizim için bir an da olsa geçmişe gitmenin en güzel yolu o çok sevdiğimiz karelerde saklı. Fakat vakitsizlikten bu fotoğrafları bastırmaya üşeniyoruz. Bazılarımızın bu kareleri bastırmak için profesyonel makineleri var fakat; birçoğumuzun da yok.

Cellograf bu sorunu çözmek adına Başarı Mobile tarafından geliştirilmiş mobil bir uygulama.  Artık aradığımız cihazlar elimizin altında! Bütün akıllı telefonlar ve Cellograf ile artık çok güzel fotoğraflar elde edebiliriz. Temmuz 2014’te hayata geçirilen uygulama, cepte fotoğraf baskı hizmeti sağlayan mobil bir platform olarak da tanımlayabiliriz. Fotoğraf kağıdına baskı yaptırılabileceği gibi; fotoğraflarınızı kaliteli çerçeveler ile sipariş edebilir veya kanvas, yap-boz, magnet, telefon kılıfı gibi farklı mecralara da bastırabilirsiniz. Aynı zamanda yağlı boya tablo ürünü ile fotoğraflarınızı dilediğiniz yere asabilirsiniz. Son eklenen özelliği sayesinde artık Facebook fotoğraflarınız da ölümsüzleşiyor.
 

Uygulamayı Google Play, iTunes App Store, Samsung Galaxy Apps ve Turkcell AppMarket’ten ücretsiz bir şekilde indirilebilirsiniz.

EN GÜZEL HEDİYE FOTOĞRAF BASKILARINIZ KAPINIZA GELSİN

Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisini kullanarak,  fotoğraflarınızı istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızdan kendinize baskı yaptırabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye olarak da yollayabilirsiniz. Tatiller, doğum günleri, yıl dönümleri, bayramlar: Sevdiklerinizi mutlu etmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Cellograf’a girip sevdiklerinizle birlikte olan fotoğraflarınızı seçip bastırarak onlara göndermek.

TEMEL ÖZELLİKLER:

Fotoğraf kâğıdına, kanvasa, yap-boza, magnete fotoğraf bastırabilirsiniz.

Farklı boyutlarda fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz.

Cep telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları küçük resimlerinden seçebileceğiniz gibi, büyüterek detaylarını görüp de seçebilirsiniz.

Facebook fotoğraflarınızı seçerek bastırabilirsiniz.

Cep telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları baskı boyutuna uygun olarak kırpabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Farklı fatura ve teslimat adresi girerek fotoğraflarınızı hediye olarak sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.

Hediye mi göndereceksiniz? Dilerseniz fotoğraflarınızı kaliteli bir çerçeve ile sipariş edebilirsiniz.

70 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeden fotoğraf baskı siparişi verebilirsiniz.

“Kolaylık” ve “Müşteri Memnuniyeti” en temel önceliklerimizdir. Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisi hakkındaki her türlü öneri ve eleştirinizi info@cellograf.com adresine gönderebilir veya 444 0 100’ü arayarak iletebilirsiniz. Fotoğraf baskıları beklentinizi karşılamıyor mu? Sorun değil. %100 iade garantimiz kapsamında hatalı fotoğrafları kargo ile ücretsiz olarak bize iade edebilirsiniz.

Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisi kredi kartı işlemlerinizin güvenliği için anlaşmalı bankaların servislerini kullanmakta ve kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır.

Mobil ödeme kolaylığıyla fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz.

f    i    t